پخش تراکت در تجریش

پخش تراکت در تجریش تهران  .پخش تراکت در تجریش امروزه افراد زیادی برای تبلیغ کالا و محصولات و حتی خدمات خود از تراکت، بروشور ، کاتالوک و کارت ویزیت استفاده می کنند . در اصل کارت ویزیت یا تراکت یک نوع شناسنامه ی از آن کار است چون توضیحاتی مختصر و کامل را در مورد آن محصولات و یا خدمات می دهد .صاحبان صنایع و خدمات باید محصولات و خدمات خود را به مردم معرفی کنند. بهترین روش معرفی پخش تراکت است.

پخش تراکت

پخش تراکت به روشهای گوناگونی  صورت می گیرد ولی معمول ترین روشها به این صورت است که صاحب صنعت یا مشاغلی که تراکت دارند و می خواهند تبلیغات تراکتی در تجریش انجام دهند.

در یک روش تراکت پخش کن در  جای که صاحب تراکت مشخص کرده می ایستاد مثل کنار در وردی و خروجی متروی تجریش یا کنار پاساژهای که در تجریش هستند و یا… هر جای که صاحب تراکت تعیین کند و بعد تراکت پخش کن در همانجا می ایستاد و تراکت ها را به عابرین پیاده می دهد.

تنها دادن تراکت دست عابرین مهم نیست مهم این است که تراکتی که به دست مشتریان داده می شود انقدر جذاب باشد که آنها را تبدیل به مشتری کند. بنا بر  این طراحی تراکت و چاپ زیبای آن هم مهم است.

در روش دیگر صاحب تراکت  یک محله را مشخص می کند و می گوید تراکت ها باید در کوچه ها و خیابانها بر روی دیوار چسبانده شود.

چسباندن تراکت بر روی دیوار داری این امتیاز است که جلوی چشم عابرین است و چون بر روی دیوار هست و زیر پا نبوده تمیز می ماند  مشتریان که به صنعت یا مهارت شما نیاز داشته باشند تراکت را از دیوار بر میداند و با شما تماس میگیرند.

برای این که بر داشتن تراکت آسان باشد آنها را با چسب کاغذی می چسبانند که برداشتن تراکت را اسان می کند.

 

پخش تراکت در تجریش تهران توسط شرکت پخش تراکت تراکته به صورت تخصصی

شرکت پخش تراکت به شما این اطمینان را می دهد که تراکت های شما به دست مشتریانتان بدون هیچ گونه دور ریزی برسد. شرکت تراکته دارای نیروهای آقا و خانم می باشد. که در امر پخش تراکت های شما در منطقه تجریش تهران به شما یاری میرساند. تنها کافیست که با ما تماس بگیرید.

تا ما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *