پخش تراکت در مینی سیتی تهران

پخش تراکت در مینی سیتی تهران  برای این که به صورت حرفه ای انجام شود باید یک شناخت اجمالی از این منطقه تهران داشته باشیم. باید اطلاعاتی در مورد ماکز خرید و گردشی و مسکونی داشته باشیم که کسی خواست در مینی سیتی تراکت پخش کند بداند در کدام معابر باید تراکت پخش کند .

محله مینی سیتی در منطقه یک شهرداری تهران وشهرستان شمیرانات قرار دارد. این منطقه یکی از خوش آب و هواترین مناطق تهران است که به دلیل مجاورت با رشته کوه البرز زمستان های سردتری نسبت به سایر مناطق تهران دارد. منطقه مینی سیتی تهران از جنوب به اراضی لویزان و ازگل محدود شده است، از شرق در مجاورت سوهانک  قرار گرفته و از غرب به اقدسیه و لواسانات می رسد. این محله شامل شهرک های قائم، محلاتی، نفت، کوثر، لاله، دانشگاه، صدف، آتی ساز و یاس است. منطقه مینی سیتی پس از انقلاب به سپاه و ارتش واگذار شد. به همین دلیل حدود ۸۰ درصد محله مینی سیتی بلوک های مسکونی است که اکثر ساکنان آن افراد نظامی و ارتشی هستند. جالب است بدانید که اولین شهربازی تهران به نام مینی سیتی در این منطقه احداث شده بود و محله مینی سیتی نام خود را از این شهربازی گرفته است. این شهربازی به منظور احداث مترو در منطقه مینی سیتی  چند سال پیش تخریب شد.

مینی سیتی در شمال به دامنه های جنوبی رشته کوه البرز منتهی می شود. از جنوب به اراضی ازگل و اراج، از غرب به اقدسیه و از شرق به سوهانک محدود می شود.

بخوانید:  پخش تراکت در غرب تهران

بوستان های محله مینی سیتی تهران : پارک کنگان ، بوستان نفت ، پارک مریم ، بوستان افتاب مراکز تجاری منطقه مینی سیتی تهران : مجتمع تجاری ستا سنتر ، مرکز خرید مهتاب ، پاساژ زیتون ، مرکز خرید لاله ، پاساژ تخصصی بانوان یاس ، امپریوم

خط ۳ مترو تهران در این منطقه ایستگاه دارد؛ از طریق ایستگاه قائم می توانید به سایر نقاط تهران دسترسی داشته باشید. بزرگراه ارتش و بزرگراه امام علی نیز دسترسی مناسبی برای خودروها به سایر نقاط تهران ایجاد کرده اند.

بخوانید:  پخش تراکت در پاسداران تهران

پخش تراکت در مینی سیتی تهران

پخش تراکت در تجریش تهران

پخش تراکت در غرب تهران

شرکت تبلیغاتی تراکتی دارای نیروی خانم و آقای ماهر در امر پخش تراکت می باشند که پخش تراکت را به صورت حرفه ای و بدون هیچ دور ریزی انجام می دهند.

پخش تراکت تضمینی بدون کوچک ترین دوریز برای دریافت اطلاعات و چگونگی ارسال نیرو به مینی سیتی با شرکت تماس بگیرید.

بخوانید:  پخش تراکت در سراسر تهران

برای تماس با ما روی لینک زیر کلیک کنید :

تماس با ما – تراکت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما Secured By miniOrange