پخش تراکت در کامرانیه تهران و شمیران

پخش تراکت در کامرانیه تهران و کل شمیران تهران پخش به صورت حرفه ای توسط نیروهای تراکت پخش کن خانم و آقا پخش تضمینی بدون هیچ دور ریزی.

درست است که تبلیغات تراکتی یکی از ارزانترین روشهای تبلیغاتی است. ولی همین روش تبلیغی درست و اصولی صورت نگیرد تبلیغات با شکست روبه رو می شود.

برای این که تبلیغات تراکتی موفق باشد باید از ابتدا یک طراحی اصولی و حرفه ای داشته باشید و بعد از آن یک یک چاپ حرفه و تمیز و بعد از این مراحل به مرحله تبلیغاتی می رسیم.

شرکت تبلیغاتی تراکتی با دارا بودن سابقه کار بالا به شما در امر تبلیغات تراکتی مشاوره رایگان می دهد که تبلیغات تراکتی شما با موفقیت انجام گیرد ولی کسی که در نهایت تصمیم می گیرد که تراکت های او در کجا و به چه نحوی پخش شود خود صاحب تراکت ها می باشد.

پخش تراکت روشهای مختلفی دارد که معروف ترین و معمول ترین این روشها روش دست به دست است که تراکت پخش کن در یک معبر عمومی می ایستاد و تراکت ها را بله دست مشتریان می دهد این که تراکت پخش کن در کجا به ایستاد را کارفرما مشخص می کند.

روش بعدی انداختن تراکت به داخل منازل است و یا در روش دیگر گذاشتن تراکت زیر برف پاکن ماشین ها است یک روش دیگر چسباندن تراکت است و دیگر روش دادن تراکت ها به مشاغل خاص است رو روشهای دیگری هم وجود دارد

بخوانید:  پخش تراکت در لویزان و شیان تهران و کل منطقه شمیران

برای این که یک تراکت پخش کن بتواند یک پخش عالی و بی نقص داشته باشد باید یک شناخت کلی از منطقه ای که می خواهد تراکت پخش کند داشته باشد.

باید تراکت پخش کن بداند که مراکز مهم تجاری تفریحی کجا هستند مشتریان هر صنفی که تراکت چاپ کرده اند و می خواهند آن را چاپ کنند را در کجا پیدا کنن و تراکت ها را به چه نحوی به دست آنها برسانند.

کامرانیه محله‌ای اعیان‌نشین و لوکس در شمیران، واقع در شمال کلانشهر تهران است. این محله که در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات قرار دارد، یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران محسوب می‌شود
اين منطقه به مركزيت خيابان كامرانيه، خود شامل دو محله كوچكتر با نام كامرانيه جنوبی و كامرانيه شمالی‌ می‌باشد. كامرانيه جنوبی در جنوب خيابان فرمانيه و كامرانيه شمالی در شمال اين بلوار قرار دارد. اين منطقه از شمال با خيابان نياوران، از جنوب با بزرگراه صدر، از شرق با فرمانيه و دهكده حصاربوعلی و از غرب با چيذر و دزاشيب هم مرز است.

كامرانيه همچون بيشتر مناطق شميران، بافتی روستایی داشته و آمیزه‌ای از شهرسازی مدرن و سنتی در آن به چشم می‌خورد. اين منطقه به دلیل واقع شدن در دامنه قله كلكچال، شیب و ارتفاع زیادی دارد؛ به‌طوری‌که ارتفاع خیابان كامرانيه از ۱۵١۶ متر بالاتر از سطح دریا در جنوب تا ١۶۵۶ متر در شمال متغیر است.

بخوانید:  بهترین روش پخش تراکت در تهران

بيشتر اراضی كامرانيه روزگاری باغ و عمارت کامران‌میرزا، فرزند سوم ناصرالدین‌شاه قاجار بوده‌است و نام كامرانيه نیز از نام وی گرفته شده‌است.نخستين خط تلفن شهر تهران در كامرانيه نصب شد که ناصرالدین شاه با دارالحکومه تهران صحبت کرد. همچنين اولین بیمارستان حیوانات خانگی ایران با نام بیمارستان دامپزشکی تهران نيز در این محله واقع است.

زمین‌های این منطقه ابتدا به میرزا سعیدخان انصاری، وزیر امور خارجه ناصرالدین شاه تعلق داشت و سپس کامران‌میرزا، پسر بزرگ ناصرالدین‌شاه، با خرید زمین‌های جماران و حصار بوعلی، اهالی منطقه را مجبور به ترک زمین‌ها کرد و سپس آنجا را کامرانیه نامید. باغ کامرانیه با مرگ کامران‌میرزا در سال ١٣٠٧ خورشيدی، به دست ورثه او تكه تكه و به ثروتمندان تهرانی فروخته شد. معروف ترین این افراد عبارت بودند از عبدالحسین هژیر، محمدصادق فاتح، شیخ الاسلام مهاندوست و عده‌ای ديگر كه همچنان نام برخی از آنها بر روی خيابان‌ها و كوچه‌های منطقه باقی مانده‌است.

در حال حاضر تنها قسمتی از آن باغ چهل هزار متری به صورت نواری سبز از شمال تا جنوب خيابان‌های ثروتی و مهماندوست باقی مانده و ساير قسمت ها به تدریج جای خود را طی دوره‌ای نه چندان زیاد به باغ‌های کوچک‌تر، خانه‌های ویلایی و برج ها و آپارتمان‌ها داده‌است.

موقعيت
محله كامرانيه از جنوب به بزرگراه صدر و اختياريه، از شمال به منظريه و نياوران، از شرق به فرمانيه و از غرب به چيذر و دزاشيب محدود می‌شود.

این محله، شامل خیابان کامرانیه و کوچه‌های منشعب از آن است. خیابان کامرانیه از بزرگراه صدر در جنوب آغاز شده، در میانه راه در چهارراه کامرانیه خیابان فرمانیه و بلوار اندرزگو را به یکدیگر پیوند می‌دهد و در شمالی‌ترین قسمت خود به خیابان نیاوران منتهی می‌شود. اين خيابان در پايين چهارراه كامرانيه، كامرانيه جنوبی و در بالای آن، كامرانيه شمالی ناميده می‌شود.

بخوانید:  تراکت پخش کن روزمزد در تهران

سفارتخانه‌ها
سفارت کشورهای ونزوئلا، لیبی، ایرلند و اسلوونی در كامرانيه واقع‌اند. این محله، سکونتگاه برخی خانواده‌های دیپلمات غیرایرانی در تهران است.

خیابان‌های اصلی
خيابان كامرانيه شمالی (بازدار)
خيابان كامرانيه جنوبی (پاشاظهری)
خيابان شيبانی
خيابان رکن‌الدین همایون‌فرخ
خيابان كامران
خيابان ثروتی ( مهماندوست )
خيابان داريوش
خيابان مينا
خيابان مرواريد
خيابان فيروزه
خيابان فريماه
خيابان فاتح
خيابان اقدام
خيابان سعيدي

بوستان‌ها
بوستان امام علی در اين منطقه در نبش چهارراه كامرانيه قرار دارد سال ۱۳۸۳ به بهره برداري رسيد. اين منطقه به پارک نياوران و پارک جمشیدیه نيز بسيار نزديک است.
اهالی سرشناس

شاهپور بختیار، نخست‌وزیر پيشين ایران
كامران ديبا، معمار سرشناس و پسرعموی فرح ديبا

پخش تراکت در کامرانیه تهران و کل شمیران

پخش تراکت در کامرانیه تهران و شمیران

تراکت پخش کن خانم در تهران

پخش تراکت در تجریش تهران

پخش تراکت کامرانیه تهران و کل شمیران به صورت حرفه ای بدون دور ریز با ارزان ترین قیمت توسط تراکت پخش کن خانم و آقا برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال نیروی تراکت پخش کن روزمزد تراکت پخش کن ساعتی و هماهنگی لازم با دفتر شرکت تماس حاصل فرماید.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما Secured By miniOrange