پخش تراکت دزاشیب تهران و کل شمیران

پخش تراکت دزاشیب تهران و کل منطقه شمیرانبه پخش تراکت به صورت حرفه ای با کمترین هزینه توسط نیروی تراکت پخش کن خانم و آقا پخش تضمینی و بدون دور ریز.

پخش تراکت به اندازه طراحی و چاپ اهمیت دارد زیرا اگر پخش درست صورت نگیرد تبلیغات با شکست روبه رو است. درست است که تبلیغات تراکتی دارای امتیازاتی است که صاحب صنایع و مشاغل برای معرفی صنعت و حرفه خود دست به تبلیغات تراکتی میزنند از جمله این امتیازات کم هزینه بود آن و زود بازده بودن آن است.

و اگر پخش تراکت به درستی صورت نگیرد تبلیغات شکست خورده و هزینه طراحی و چاپ تراکت از بین می رود و دیگر نه تنها کم هزینه نبوده پر هزینه بوده و زمان را هم از دست می دهیم.

برای پخش تراکت در یک محله باید شناخت کافی از آن محله داشته باشیم مثلا بدانیم که مراکز خرید و تجاری یک منطقه کجا هستند و برای تبلیغ خود باید بدانیم مشتریان خود را در کجا می توانیم پیدا کنیم .

تبلیغات تراکتی به روشهای مختلفی صورت می گیرد و شرکت تبلیغاتی تراکتی با دارا بودن سابقه بالا در امر پخش تراکت به مشتریان خود که تبلیغات تراکتی را انتخاب کرده اند مشاوره رایگان می دهد ولی کسی که در نهایت تصمیم گیری می کند که تراکت ها به چه روشی و در کجا پخش شود کارفرما است و تراکت پخش کن به صورت روز مزد یا ساعتی در اختیار آنها قرار می گیرد که تراکت های آنها را پخش کند .

بخوانید:  پخش تراکت در میرداماد و داودیه تهران و کل شمال تهران

برای پخش حرفه ای در دزاشیب تهران به معرفی این منطقه می پردازیم تا شناخت پیدا کنیم به معابر و پاساژها و خیابانهای اصلی و فرعی دزاشیب برای پخش تراکت.

پخش تراکت در دزاشیب

دزاشیب محله‌ای است در شمال تهران واقع در شمیران که در شرق تجریش واقع شده‌است، از شمال به امامزاده قاسم، از جنوب به تپه قیطریه، از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به چیذر و فرمانیه محدود می‌شود.

قسمت شمالی دزاشیب را محله بالا و قسمت جنوبی آن را محله پایین می‌گویند

محله دزاشیب در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. دزاشیب از محله های قدیمی شمال تهران است که بافت اصیل خود را حفظ کرده و عرض خیابان آن تغییر نکرده است. دزاشیب(کبیری)تهران از شمال به جماران، از جنوب به فرمانیه، از شرق به حصاربوعلی و از غرب به تجریش محدود شده است. این محله از نظر قشربندی اجتماعی متوسط رو به بالا است.دزاشیب(کبیری) محل زندگی افراد حکومتی از جمله اکبر هاشمی رفسنجانی ، آیت الله کاشانی، حسین اعلا، اسدالله اعلم و… است. دزاشیب امروزه از محلات بالاشهر تهران به شمار می‌رود که دارای مراکز خرید متعددی از جمله مرکز خرید روشا، مجتمع تجاری روما سنتر و …است.

محله دزاشیب از شمال به محله جماران و خیابان باهنر، از جنوب به محله فرمانیه، از غرب به تجریش و از شرق به خیابان کامرانیه شمالی و محله حصاربوعلی محدود می شود.

بخوانید:  پخش تراکت در شمال تهران

مدارس و مراکز آموزشی منطقه دزاشیب : دانشکده روابط بین الملل ، ابتدایی دخترانه رشد(غیر دولتی) ، دبستان پسرانه امیر وفایی(دولتی) ، متوسط دوره دوم پسرانه سلام (غیر دولتی) ، متوسط دوره اول پسرانه یاسر (دولتی) ، متوسط دوره دوم پسرانه آیت الله مدنی (دولتی) ، متوسط دوره دوم پسرانه ایران (غیر دولتی) ، متوسط دوره دوم دخترانه زکریای رازی (غیر دولتی) مراکز ورزشی محله دزاشیب : مجموعه ورزشی آفتاب ، باشگاه پاد ، باشگاه پلاس جم مراکز درمانی محدوده دزاشیب :بیمارستان هلال احمر مساجد دزاشیب :مسجد امام حسن ، مسجد امیر المومنین ، مسجد جوزستان بانک ها و ادارات دولتی دزاشیب تهران :

مراکز تجاری دزاشیب تهران : بازار میوه و تره بار ، مجتمع تجاری فرمانیه ، مجتمع تجاری روشا ، مجتمع تجاری کیمیا ، مجتمع تجاری روما سنتر بوستان های محله دزاشیب تهران : بوستان مینا ، پارک مهر مناطق دیدنی دزاشیب تهران : مسجد آقا شیخ علی که بیش از ۲۰۰ سال قدمت دارد، مسجد عمر رمضون که قدمت آن به زمان ناصرالدین شاه می رسد، حمام بوعلی که قدمتی ۱۵۰ ساله دارد. کوچه قورباغه که علت نام گذاری آن وجود استخر و باتلاقی بوده که قورباغه زیاد داشته است. از دیگر مکان های مهم دزاشیب می توان به باغ های مجدالدوله معروف به باغ دوقلو، باغ حاجی فخر الملک، باغ حاجی سید محمد صراف، باغ ایگار و باغ نظر اشاره کرد.

بخوانید:  پخش تراکت در غرب تهران

پخش تراکت دزاشیب تهران و کل منطقه شمیران

پخش تراکت دزاشیب تهران و کل شمیران

پخش تراکت در تجریش تهران

تراکت پخش کن خانم در تهران

پخش تراکت در دزاشیب تهران و کل منطقه شمیران پخش تراکت در شمال تهران پخش تراکت با کمترین هزینه و تضمینی بدون هیچ دورریزی پخش توسط تراکت پخش کن خانم و آقا پخش تراکت کارت ویزیت و بنر .

برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال نیرو به دزاشیب تهران و هماهنگی لازم با شرکت تبلیغاتی تراکتی تماس حاصل فرماید.

با ما تماس بگیرید:

تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما Secured By miniOrange